Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113987
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Rendezvények, megbeszélések szervezése Az orvosi vezető, orvos menedzserek támogatása Adatelemzés, adatbázis kezelése Riportok és prezentációk készítése Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok Magabiztos Microsoft Office ismeretek Erős középfokú angol nyelvtudás Munkaidő Hétfőtől péntekig heti minimum 20 órában vállalható gyakornoki állás Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban Hosszú távú diákmunka Tervezett kezdési lehetőség április/május Amit kínálunk Bruttó 1300 Ft-os órabér Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe Skype interjú Vezetői engedéllyel otthoni munkavégzés lehetősége Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat Szakmai gyakorlat igazolása Változatos feladatok valós felelősségi körrel Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért. Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak? A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben, vezetői engedéllyel otthoni munkavégzési lehetőség vár a betanulás után. Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen. [leiras_rovid] => [cim] => Projektmenedzsment gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IV. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => toth.lilla@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-21 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31099 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 44 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 65 [jelentkezes_num] => 6 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )