Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134046
                    [pozicio] =>
                    [leiras] => A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

Feladatok:
•Adminisztratív tevékenység elvégzésére
•Külső és belső postai küldemények kezelése (előírás szerinti matricázása, címzések ellenőrzése, lista alapján küldemények átvizsgálása)
•Napi dokumentációs és irattári tevékenységgel kapcsolatos adminisztráció vezetése, egyeztetése
•szkennelési feladatok (A4, vegyes méretű lapok)
•fájlok mentése, archiválása, átnevezése, rendezése és ellenőrzése
•iratanyagok dobozolása, iratjegyzékkel történő ellátása

Elvárások:
•Pontos, alapos, önálló munkavégzés
•Alapszintű számítógépes ismeretek (Excel)
•Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkavégzés tervezett ideje: munkanapokon 9-16 óra között (4/6 órás munkarendben)
Tervezett időtartam: 2020 október – 2020 december (A napi beosztás illetve a gyakoriság függvénye a későbbi munkavégzés lehetősége.) [leiras_rovid] =>

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglát

[cim] => Diákmunka - Irodai adminisztráció (Kecskemét) [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Kecskemét [munkaido] => 9:00-16:00 [hits] => 0 [url] => https://muisz.hu/allasok/8e818954fc73aeec23b65f91628d3d3b--irodai-adminisztracio-kecskemet-kecskemet/?external_source=7c4a95df224a [email] => callcenter@muisz.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36 40 463 463,+36 1 412 1406 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Műisz Iskolaszövetkezet [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-26 11:43:38 [lekeres_datum] => 2020-10-26 11:43:38 [premium_datum] => 2021-04-24 12:43:38 [lejarat_datum] => 2020-11-25 11:40:01 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49691 [kulso_id] => 21597 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 274 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49691 [munkak_num] => 110 [jelentkezes_num] => 55 [cegnev] => Műisz Iskolaszövetkezet [weboldal] => www.muisz.hu [telefonszam] => 0612109283 [szamlazasicim] => 1089. Budapest, Orczy út.12. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49691 [vezeteknev] => Másody [keresztnev] => Szabolcs [felhasznalonev] => muisziskola [jelszo] => 97fee725561f5cfeadbe48c4c3fea04c [email] => diakmunka@muisz.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 94.21.73.179 [datum] => 2019-12-08 18:51:57 [bejelentkezes_datum] => 2019-12-08 18:51:57 [hirlevel_datum] => 2020-08-19 13:30:15 [updated_at] => 2020-08-19 13:55:03 [bounce] => 1 ) ) )