Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134809
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Az CarNet Auto-Fort Kft. az ország egyik legnagyobb FORD márkakereskedése és márkaszervizeként működik több mint 25 éve, mely PEUGEOT és SUZUKI márkával bővült 10 évvel ezelőtt, majd néhány év múlva CITROEN-nel is gazdagodott szerviz képviseleteinek kínálata.

2020-ban NISSAN márkakereskedés és márkaszerviz nyitásával ismét gyarapodott a CarNet Auto-Fort márkaképviseleteinek száma. A vállalat a CarNet Csoport tagjaként Budapesten 5 telephelyet működtet, közel 160 fővel.

Jelenleg a Társaság IX. és XXI. kerületi munkavégzéssel, Ford márkaszervizébe keres

SZERVIZ TANÁCSADÓ, MUNKAFELVEVŐ

munkatársat.

FELADATOK

AMIT KÍNÁLUNK

ELVÁRÁSOK

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1097 Budapest, Könyves K. krt. 3. és 1215 Budapest, Védgát u. 45. szám alatti Ford márkaszervizekben való munkavégzéssel, a 9. kerületi szervizben való betanulási időszakot követően.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a bérigény és pozíció megjelölésével a hr@autofort.hu e-mail címen vagy a +36 20 281 6633-es telefonszámon!

[leiras_rovid] => Az CarNet Auto-Fort Kft. az ország egyik legnagyobb FORD márkakereskedése és márkaszervizeként működik több mint 25 éve, mely PEUGEOT és SUZUKI márkával bővült 10 évvel ezelőtt, majd néhány év múlva CITROEN -nel is gazdagodott szerviz képviseleteinek kínálata. 2020-ban NISSAN márkakereskedés és márkaszerviz nyitásával [cim] => SZERVIZ TANÁCSADÓ, MUNKAFELVEVŐ [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => hr@autofort.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36202816633 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => CarNet Auto-Fort Kft. [kapcsolattarto] => HR [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-02 10:58:08 [lekeres_datum] => 2020-11-02 10:58:08 [premium_datum] => 2020-12-02 10:58:08 [lejarat_datum] => 2020-12-02 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 294 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 107 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 294 [munkak_num] => 9 [jelentkezes_num] => 3 [cegnev] => Táltos Reklám Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => Teszt. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 294 [vezeteknev] => Román [keresztnev] => Petra [felhasznalonev] => taltosreklam [jelszo] => 1b466186b4a105b4a0b51d30f7762856 [email] => proman@taltosreklam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 46.107.160.1 [datum] => 2011-02-11 14:05:14 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-20 09:17:55 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )