Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136541
                    [pozicio] =>
                    [leiras] => Projekt támogató munkatárs, projektadminisztrátor - Debrecen

A CÉH zRt. Magyarország egyik vezető mérnökirodája közel 200 fővel, korszerű technológiával, amely magasépítés területén teljeskörű mérnöki szolgáltatást (tervezés, projektmenedzsment és szakértés) nyújt. Jó hangulatú és magas színvonalon dolgozó projektmenedzsment csapatunkba várjuk jelentkezésed, Debreceni munkavégzéssel.

FELADATOK
opénzügyi terület támogatása SAP rendszerben
oköltségjelentések, projektriportok készítése
oszámlaadminisztráció
oprojektadminisztráció végzése
oprojekt ütemtervek frissítése
oadatszolgáltatás riportokhoz

TÉGED KERESÜNK, HA
oműszaki vagy informatikus tanulmányaid második felében jársz
okiváló angol nyelvtudásod van szóban és írásban, a német nyelvtudás előny
oerős digitális kompetenciákkal rendelkezel
ojó a problémamegoldó és szervező készséged
ojól kommunikálsz
ocsapatban és önállóan is tudsz dolgozni
oelőny, ha erős vagy excelben
oelőny, ha rendelkezel adminisztratív támogatói vagy projektmenedzsment tapasztalattal

AMIT KÍNÁLUNK NEKED
oszakmai fejlődési lehetőség egy komplex projektben
otámogató légkör, önállóság, bizalom
ojó kedvű, lendületes csapat

MUNKAIDŐ: 8-18 óra között az egyeztetésünk alapján, 30 óra / hét, Debreceni munkavégzéssel

Díjazás: 1529-2353 Ft/óra bér tanulmányok és szakmai gyakorlat alapján [leiras_rovid] =>

Projekt támogató munkatárs, projektadminisztrátor - Debrecen A CÉH zRt. Magyarország egyik vezető mérnökirodája közel 200 fővel, korszerű technológ

[cim] => Diákmunka - Projekt támogató munkatárs [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Debrecen [munkaido] => 8:00-18:00 [hits] => 0 [url] => https://muisz.hu/allasok/9efb6b329cf0caebcf695f899be5d153--projekt-tamogato-munkatars/?external_source=7c4a95df224a [email] => callcenter@muisz.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36 40 463 463,+36 1 412 1406 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Műisz Iskolaszövetkezet [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-19 10:09:31 [lekeres_datum] => 2020-11-19 10:09:31 [premium_datum] => 2021-05-18 11:09:31 [lejarat_datum] => 2020-12-19 10:00:02 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49691 [kulso_id] => 21587 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 50 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49691 [munkak_num] => 102 [jelentkezes_num] => 78 [cegnev] => Műisz Iskolaszövetkezet [weboldal] => www.muisz.hu [telefonszam] => 0612109283 [szamlazasicim] => 1089. Budapest, Orczy út.12. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49691 [vezeteknev] => Másody [keresztnev] => Szabolcs [felhasznalonev] => muisziskola [jelszo] => 97fee725561f5cfeadbe48c4c3fea04c [email] => diakmunka@muisz.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 94.21.73.179 [datum] => 2019-12-08 18:51:57 [bejelentkezes_datum] => 2019-12-08 18:51:57 [hirlevel_datum] => 2020-08-19 13:30:15 [updated_at] => 2020-08-19 13:55:03 [bounce] => 1 ) ) )