Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133411
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

hétfőtől péntekig heti 40 órában

Fizetés

Versenyképes jövedelem + cafeteria

Munkaadó ajánlata

Banki környezet
cafeteria

Előnyt jelent

Pénzügyi tanulmányok

Egyéb

A munkakör komplex gondolkodást igényel, az összefüggések átlátását.

Céginformáció

Magyarország egyik legnagyobb kereskedelmi bankja keresi új munkatársát.

Feladatleírás

Komplex adattisztítás, adatok felülvizsgálata, banki rendszerekben végzendő munka
Forrásanyagokból szám formátumú és egyéb adatok felvitele
szükség esetén adatok javítása

Elvárások

Felsőfokú vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
adott munkakör kapcsán szerzett tapasztalat,
office programok felhasználói szintű ismerete
önálló, precíz munkavégzés
jó monotonitástűrő képesség
nyitott, kommunikatív

[leiras_rovid] => Munkavégzés helye Budapest Munkaidő hétfőtől péntekig heti 40 órában Fizetés Versenyképes jövedelem + cafeteria Munkaadó ajánlata Banki környezet cafeteria Előnyt jelent Pénzügyi tanulmányok Egyéb A munkakör komplex gondolkodást igényel, az összefüggések átlátását. Céginformáció Magyarország egyik legnagyobb [cim] => Adatminőségi munkatársat keresünk [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://www.eujobs.hu/munka/adatminosegi-munkatarsat-keresunk [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => eujobs [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-16 09:36:59 [lekeres_datum] => 2020-10-16 09:36:59 [premium_datum] => 2020-11-15 09:36:59 [lejarat_datum] => 2020-11-16 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49800 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 63 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49800 [munkak_num] => 13 [jelentkezes_num] => 160 [cegnev] => eujobs [weboldal] => https://www.eujobs.hu/ [telefonszam] => 202577857 [szamlazasicim] => . ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49800 [vezeteknev] => Rumpf [keresztnev] => Nikoletta [felhasznalonev] => eujobs [jelszo] => 628386c506c0105ce59ec5b8882cfa5d [email] => nikoletta.rumpf@eucsoport.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-02-28 10:12:24 [bejelentkezes_datum] => 2020-02-28 10:12:24 [hirlevel_datum] => 2020-02-28 10:12:24 [updated_at] => 2020-03-10 16:13:13 [bounce] => ) ) )