Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135444
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2020-ban immár 13. alkalommal ítélték a cégünk által képviselt márkának a Business Superbrands díjat, valamint mi vagyunk a hulladékgazdálkodási szektor egyetlen Energiahatékony Vállalat címmel rendelkező cége.

Teljesítményorientált sales csapatunkba keresünk olyan ambiciózus ÜZLETKÖTŐ munkatársat, aki aktívan hozzájárul az értékesítési céljaink elérésében.

Téged keresünk, ha:

• szolgáltatás értékesítésében többéves tapasztalatod van

• felsőfokú végzettséggel rendelkezel, és előny, ha jól beszélsz angolul

• van B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod

• felhasználói szinten tudod kezelni az MS Office eszközöket

• a kommunikációs és meggyőző készséged az erősséged

• feladataid ellátása során talpraesett és önálló vagy

• szívügyed a környezetvédelem

Az alábbi feladatok várnak rád:

• a már meglévő partnereink rendszeres látogatása, szolgáltatásaink ellátásának ellenőrzése, továbbá új, korszerű technológiák kiajánlása

• ügyfélkörünk folyamatos bővítése az előre meghatározott célszámoknak megfelelően

• folyamatosan tartod a kapcsolatot a logisztikusainkkal és az adminisztrációdban támogatást nyújtó back-office munkatárssal

• a szükséges riportok elkészítése

• figyelemmel kíséred piaci trendet és a partnerek igényeit

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:

• lényeges számodra, hogy bejelentett, teljes munkaidős állásod legyen, ahol a munkádat versenyképes alapbérrel és teljesítményarányos juttatási csomaggal honorálják

• fontos, hogy a céges személygépkocsit magáncélra is használhatod

• örülsz a SZÉP kártyára kapott juttatásnak

• kulcsfontosságú számodra a jó hangulatú csapat, a motiváló légkör

• szívesen részt veszel a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, foci bajnokság stb.

• szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a feladataidat, és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat

• nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövődet

Munkavégzés helye: Gyál külterülete

További információ: www.fcc-group.hu oldalon

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.

Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.

Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, küldd a bruttó fizetési igényedet is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: cv@fcc-group.hu

[leiras_rovid] => Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva. Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2020-ban immár 13 [cim] => ÜZLETKÖTŐ [bersav] => [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Gyál [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => cv@fcc-group.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => FCC Magyarország Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-06 10:07:36 [lekeres_datum] => 2020-11-06 10:07:36 [premium_datum] => 2020-12-06 10:07:36 [lejarat_datum] => 2020-12-06 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 294 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 259 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 294 [munkak_num] => 9 [jelentkezes_num] => 3 [cegnev] => Táltos Reklám Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => Teszt. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 294 [vezeteknev] => Román [keresztnev] => Petra [felhasznalonev] => taltosreklam [jelszo] => 1b466186b4a105b4a0b51d30f7762856 [email] => proman@taltosreklam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 46.107.160.1 [datum] => 2011-02-11 14:05:14 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-20 09:17:55 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )