Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113431
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Projektkoordinátor gyakornok Memok írása Feladatlisták aktualizálása Egyedi megrendelők előkészítése ISPP, SC prezentációk apróbb részleteinek szerkesztése Erőforrás-kezelés team támogatása Oracle DBA gyakornok Adatbázis-adminisztráció Adatbázis mentése/visszatöltése Rendszermonitoring-üzemeltetés, -fejlesztés (Cloud Control) CPU, PSU telepítés IT auditor gyakornok Részvétel a vizsgálatok tervezésében és lefolytatásában Kapcsolattartás és koordináció a vizsgálatban érintett területekkel Lehetséges problémák és hiányosságok beazonosítása, valamint a gyökérokok felismerése A feltárt hiányosságok javítására összeállított javaslatok értékelése Az audit megállapítások utólagos nyomon követése és a lezárások ellenőrzése Üzleti elemző gyakornok Banki adatbázisok megismerése Rendszeres és eseti elemzések készítése Részvétel a Banki adattárházat érintő fejlesztésekben Adatok gyűjtése és elemzések készítése Adatbázis elemző gyakornok Banki adatbázisok megismerése Rendszeres és eseti elemzések készítése Részvétel a Banki adattárházat érintő fejlesztésekben Adatok gyűjtése és elemzések készítése Tesztelési feladatokban történő aktív részvétel Demand gyakornok Igénylő területekről érkező ötletek kitisztázása, az IT megoldás feltárása, és a leszállításhoz szükséges erőforrások beazonosítása Igénykezelési módszertan továbbfejlesztésének támogatása IT és PMO management támogatása különböző vezetői kimutatásokkal IT security gyakornok Biztonsági eszközök riasztásainak, riportjainak feldolgozása Biztonsági incidens megelőzési folyamatok támogatása Biztonsági eszközöket érintő éles és teszt környezeti változtatások szervezése

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony főiskolai vagy egyetemi képzésben Gazdasági, informatikai vagy műszaki területen folytatott tanulmányok IT és üzleti alapismeretek Programozási alapismeretek Erős MS Office ismeret A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető) Munkaidő Legalább fél éves gyakornoki idő Minimum heti 20-30 óra vállalása/pozíciótól függ Hosszú távú diákmunka Amit kínálunk Bruttó 1310 Ft/óra diákbér Multinacionális környezet Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség Önálló felelősséggel járó feladatok Szakmai és készségfejlesztések Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon. IT terület iránt érdeklődő gyakornokokat keresünk az alábbi pozíciókra: Projektkoordinátor gyakornok Oracle DBA gyakornok IT auditor gyakornok Üzleti elemző gyakornok Adatbázis elemző gyakornok Demand gyakornok IT security gyakornok Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen. [leiras_rovid] => [cim] => IT gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gyorkos.beata@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-18 11:21:12 [lekeres_datum] => 2020-03-18 11:21:12 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-10 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 30905 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 43 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 73 [jelentkezes_num] => 6 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )