Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113433
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Adatmenedzsment gyakornok - fedezetértékelés Értékbecslési folyamat megismerése, szakmai ismeretek szerzése Értékbecslésekhez kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése Értékbecslések megrendelése Beérkezett elektronikus alapú értékbecslések és rendszerek kezelése Jelzáloghitel-igénylésekhez felajánlott ingatlanfedezetekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása lakossági és vállalati területen Üzleti rendszert támogató gyakornok Monitoring folyamathoz kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése, adattisztítási feladatok végzése Vállalati hitelezési folyamat megismerése, szakmai ismeretek szerzése Integrált kockázatkezelési rendszerben kezelt folyamatok támogatása A rendszerben dolgozó munkatársak mindennapi munkájának segítése

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony, főiskolai vagy egyetemi képzésben Gazdasági területen folytatott tanulmányok MS Office programok felhasználói szintű ismerete A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető) Munkaidő Legalább fél éves gyakornoki idő Minimum heti 20-35 óra vállalása /pozíciótól függ Hosszú távú diákmunka Amit kínálunk Bruttó 1211 Ft/óra diákbér Multinacionális környezet Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség Önálló felelősséggel járó feladatok Szakmai és készségfejlesztések Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon. Jelenleg az alábbi pozícióra várjuk a kockázatkezelési terület iránt érdeklődő, gazdasági tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését: Adatmenedzsment gyakornok - fedezetértékelés Üzleti rendszert támogató gyakornok Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen. [leiras_rovid] => [cim] => Kockázatkezelési gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gyorkos.beata@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-18 11:21:12 [lekeres_datum] => 2020-03-18 11:21:12 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-10 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 30909 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 30 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 80 [jelentkezes_num] => 4 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )