Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113430
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Adminisztrációs gyakornok-harmadik feles csapat Harmadik feles értékesítési partnerek befogadásai folyamatának koordinálása, nyomonkövetése Kapcsolattartás fiókokkal, belső és külső partnerekkel Riportok, elemzések készítése Értékesítés támogatási anyagok, szerződés csomagok összeállítása Folyamatrobotizálást (RPA) támogató gyakornok Üzleti folyamatok felmérésének, tervezésének segítése Robotizált folyamatok fejlesztésének, üzemeltetésének támogatása Robotizált folyamatok tesztelése, dokumentálása

Elvárások:

Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton gazdasági területen Felhasználói szintű MS Office ismeret Pénzügyi és számviteli vagy IT alapismeretek A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető) Munkaidő Legalább fél éves gyakornoki idő, minimum heti 20 órában Hosszú távú diákmunka Amit kínálunk Bruttó bér: 1211 Ft/óra Igényes, multinacionális munkakörnyezet Felelősségteljes feladatok Szakmai fejlődési lehetőség Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon. Adminisztrációs terület iránt érdeklődő gyakornokokat keresünk az alábbi pozíciókra: Adminisztrációs gyakornok-harmadik feles csapat Folyamatrobotizálást (RPA) támogató gyakornok Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen. [leiras_rovid] => [cim] => Operációs gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gyorkos.beata@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-18 11:21:12 [lekeres_datum] => 2020-03-18 11:21:12 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-10 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 30904 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 37 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 65 [jelentkezes_num] => 5 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )