Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113980
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Folyamatjavító, folyamategyszerűsítő projektek, kezdeményezések támogatása Projektfolyamatok egyszerűsítése, hatékonyabbá tétele, elemzések készítése Legjobb külső és belső gyakorlatok feltárása és alkalmazása Ügyfélutak feltérképezésében, módosításában, kialakításában való közreműködés Prezentációk készítése, illetve bemutatása Projektfeladatok pontos, banki szabályoknak megfelelő elvégzése, támogatása

Elvárások:

Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív) Felsőfokú pénzügyi/gazdasági szakon folytatott tanulmányok (Gazdálkodás és menedzsment, Gazdaságinformatikus - üzleti irányultsággal, Vezetés és szervezés, Minőségmenedzsment szakok) MS Office rendszerek magabiztos használata Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban Felelősségvállalás Munkaidő Legalább fél év gyakorlati idő vállalása Heti min. 25 óra Amit kínálunk Banki termékek és folyamatok működésének megismerése Szakmailag felkészült, jövőorientált munkatársak, vezetők Szakmai gyakorlati lehetőség Gyakornoki tréningek Innovatív, fiatalos környezet Bruttó 1211 Ft/óra díjazás Előnyt jelent: Ügyélközpontúság, jó kommunikációs készség, csapatmunka A diákmunka hosszú távú vállalása A Budapest Bank az első hazai kereskedelmi bankok között jött létre 1987-ben, a nyolc hazai nagybank egyike. A bank teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat kínál mind a lakosság, mind a vállalatok számára. Országos hálózata csaknem 100 bankfiókot foglal magában. Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen! Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is! [leiras_rovid] => [cim] => Ügyfélélmény és folyamatfejlesztési gyakornok [hely] => Békés megye [hely_id] => 4 [telepules] => Békéscsaba [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => bekescsaba@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-20 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31049 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 91 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 65 [jelentkezes_num] => 12 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )