Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125925
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Autóipari partnerünk számára keresünk megbízható szakembert, hosszútávra.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Autóipari partnerünk számára keresünk megbízható szakembert, hosszútávra. Feladatok Az új termék bevezetési projektek önálló vezetése Vevői igények pontos felmérése, dokumentálása Folyamatos kapcsolattartás az érintett társosztályokkal Az esetlegesen szükséges korrekciók koordinálása Projektek költségvetésének [cim] => Projekt Menedzser - Autóipari szektorban [bersav] => [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => etele.szabo@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06307970509 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Szabó Etele [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-06 08:27:13 [lekeres_datum] => 2020-09-06 08:27:13 [premium_datum] => 2020-10-06 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-06 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 146 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 80 [jelentkezes_num] => 270 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )