Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129317
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Raktári anyagmozgatás targoncával Kamionok fogadása Az áruk lepakolása és betárolása Rakodás kamionra
Partnercégünk több mint 130 éves múlttal rendelkező logisztikai és szállítmányozó vállalat, mely az egyszerűbb szállítási feladatoktól az összetett import és export fuvarokig minden területen megbízói rendelkezésére áll.

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Raktári anyagmozgatás targoncával Kamionok fogadása Az áruk lepakolása és betárolása Rakodás kamionra [cim] => Targoncavezető [bersav] => [hely] => Heves megye [hely_id] => 10 [telepules] => Gyöngyöshalász [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => eger@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Szilágyi Dorina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-10 12:39:55 [lekeres_datum] => 2020-09-10 12:39:55 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-09-30 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 32044 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 37 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 53 [jelentkezes_num] => 90 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )