Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129665
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Raktáros-targoncavezető

Főbb feladatok, munkák:

• Raktározási munka elvégzése a munka és tűzvédelmi előírások betartásával

• Az áruk, valamint göngyölegek kijelölt helyen történő elhelyezése, komissiózása

• Áru felvétele és kiadása a raktárból, az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően

• Gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén

• A raktári technikai eszközök, emelőgépek, gépek rendeltetésszerű használata

• A raktárterület és a raktári környezet rendben, tisztán tartása

• Leltárokon való részvétel

• Raktárkezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Minimum szakiskola / szakmunkásképző végzettség

• Raktáros gyakorlat min. 3-5 év

• Jártasság csapatmunkában

• Megbízható, pontos és elkötelezett munkavégzés

• Új típusú targoncavezetői jogosítvány (magasemelésű)

• Munkába állás kezdete: azonnali

Amit kínálunk:

• Biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkavégzés

• Összeszokott csapat

• Versenyképes, fix bérezés, cafeteria rendszer több fajta választható béren kívüli juttatással

Egyéb információ az állásról:

• Munkavégzés helye: Budaörs

• Munkaidő: hétfőtől péntekig (6:30-15:00)

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével a acsore@sarantisgroup.com e-mail címen lehet.

[leiras_rovid] => Raktáros-targoncavezető Főbb feladatok, munkák: • Raktározási munka elvégzése a munka és tűzvédelmi előírások betartásával • Az áruk, valamint göngyölegek kijelölt helyen történő elhelyezése, komissiózása • Áru felvétele és kiadása a raktárból, az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően • [cim] => Raktáros-targoncavezető [bersav] => [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Budaörs [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => acsore@sarantisgroup.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Sarantis Hungary Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-14 07:16:05 [lekeres_datum] => 2020-09-14 07:16:05 [premium_datum] => 2020-10-14 07:16:05 [lejarat_datum] => 2020-10-14 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 294 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 55 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 294 [munkak_num] => 29 [jelentkezes_num] => 67 [cegnev] => Táltos Reklám Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => Teszt. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 294 [vezeteknev] => Román [keresztnev] => Petra [felhasznalonev] => taltosreklam [jelszo] => 1b466186b4a105b4a0b51d30f7762856 [email] => proman@taltosreklam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 46.107.160.1 [datum] => 2011-02-11 14:05:14 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-20 09:17:55 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )