Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 130878
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnerünk egy humán gyógyászati és állatorvosi diagnosztikai gépek tervezésével és gyártásával, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállításával foglalkozó nemzetközi vállalat.
Jelenleg budapesti központjukba keresnek hardverfejlesztő mérnök kollégát, aki meglévő tudásával és tapasztalataival hozzájárul a cég sikereihez, segédkezik olyan orvostechnikai eszközök megalkotásában és gyártásában, amelyek a világ több, mint 100 országában segítik az orvosok munkáját betegségek diagnosztizálásakor.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Partnerünk egy humán gyógyászati és állatorvosi diagnosztikai gépek tervezésével és gyártásával, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállításával foglalkozó nemzetközi vállalat. Jelenleg budapesti központjukba keresnek hardverfejlesztő mérnök kollégát, aki meglévő tudásával és tapasztalataival hozzájá [cim] => Hardverfejlesztő villamosmérnök [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => orsolya.juhasz@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06204109646 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Juhász Orsolya [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-28 18:12:04 [lekeres_datum] => 2020-10-28 18:12:04 [premium_datum] => 2020-11-28 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-28 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 95 [direct_link] => [kompetenciak] => 18| ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 75 [jelentkezes_num] => 230 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )