Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131704
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Raktári anyagmozgatás targoncával Áruk betárolása és kivételezése Gépi komissiózás
Partnercégünk több mint 130 éves múlttal rendelkező vállalat, mely az egyszerűbb szállítási feladatoktól az összetett import és export fuvarokig minden területen megbízói rendelkezésére áll.

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Raktári anyagmozgatás targoncával Áruk betárolása és kivételezése Gépi komissiózás [cim] => Targoncavezető [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XI. [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => szabo.edina@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Rack-Szabó Edina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:55:55 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:55:55 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-27 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 32061 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 63 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 50 [jelentkezes_num] => 49 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )