Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132647
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnercégünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagvállalata.  Az 1990-ben alapított vállalat Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok különböző típusainak széles választékát gyártja, és szinte valamennyi igényre kínál testreszabott csomagolási megoldásokat. Termékeik nagyrészt újrahasznosított, úgynevezett újrapapírból készülnek.

Partnercégünk új munkavállalókat keres TARGONCAVEZETŐ pozícióba.

Feladatok:

        -Árulemezek áthordása a raktárba

        -Szükség esetén kézi átrakási munka végzése, kézi pántolás

        -Az alapanyagok, rakodólapok, anyagok, ívek, raktári berendezések (tűzcsapok, ajtók, gépek stb.) állagmegóvása

        -Sérülésmentes anyagmozgatás, takarékos üzemanyag gazdálkodás

        -A közlekedési szabályok betartása

        -A leggazdaságosabb helykihasználás megteremtése

Elvárások:

        -Középfokú végzettség

        -Targoncavezetői jogosítvány

        -Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

        -Versenyképes fizetés

        -Izgalmas munkalehetőség, rendezett munkakörnyezet

        -Bejárási támogatás

        -Béren kívüli juttatások

TELEFONON: 06 20/ 852 8918 VAGY INGYENESEN HÍVHATÓ ZÖLDSZÁMUNKON: 06 80/ 200 232 ; 06 80/ 426 947
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

munkaerő-közvetítés engedély száma: 10097-1/2012-0100-848

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

[leiras_rovid] => Partnercégünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagvállalata. Az 1990-ben alapított vállalat Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok különböző típusainak széles választékát gyártja, és szinte valamennyi igé [cim] => Targoncavezető - Nyíregyháza [bersav] => [hely] => Szabolcs-Szatmár-Bereg megye [hely_id] => 16 [telepules] => Nyíregyháza [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://getwork.hrmaster.hu/Datacenter/Registration/JobAdvertisement/4105/targoncavezeto---nyiregyhaza/allasok [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Get Work Trend Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 08:23:30 [lekeres_datum] => 2020-10-09 08:23:30 [premium_datum] => 2021-04-07 08:23:30 [lejarat_datum] => 2021-04-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49919 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 122 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49919 [munkak_num] => 88 [jelentkezes_num] => 1181 [cegnev] => Get Work Trend Kft. [weboldal] => https://getwork.hu/ [telefonszam] => 06203514970 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49919 [vezeteknev] => Konecsni [keresztnev] => György [felhasznalonev] => worklinegetwork [jelszo] => 10fd4e216b5947685df0a1a45d9d203e [email] => gyorgy.konecsni@getwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-08 14:32:57 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-08 14:32:57 [hirlevel_datum] => 2020-04-08 14:32:57 [updated_at] => 2020-04-08 17:23:38 [bounce] => ) ) )