Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132682
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

A munkakör betöltéséhez szükséges

Pozíció leírása / feladatok

Operational Care Specialist pozícióba keressük új kollégánkat tengeri szállítmányozási osztályunk intermodál csapatába.

A pozíció leírása

A pozícióban a fókusz a tengeri teljes- és gyűjtőrakományok fuvarozásának közúti és vasúti szervezése lesz.

Leendő munkatársunk feladatai

Amit kínálunk

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és és különböző egészségmegőrző, életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinknak.

Vállalatunkról

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 82,000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

A Kühne + Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.

Kapcsolat
Kóbor Ramóna
+49 151 441 47 430

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Páty, 2071 Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások A munkakör betöltéséhez szükséges Minimum középfokú végzettség; gazdasági/ logisztika és szállítmányozás területén szerzett felsőfokú végzettség előnyt jelent Szállítmányozás területén szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat, tengeri szállítmányozás előnyt jelent Magabiztos középszintű angol [cim] => KUEHNE+NAGEL - Operational Care Specialist - Intermodal [bersav] => [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Páty [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7820-kuehnenagel-operational-care-specialist-intermodal [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 10:35:07 [lekeres_datum] => 2020-10-09 10:35:07 [premium_datum] => 2020-11-08 10:35:07 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 30 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 138 [jelentkezes_num] => 435 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )