Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119862
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Nyelvek

AngolLimitált tárgyalási szint MagyarAnyanyelvi

Szükséges képességek

Adminisztratív Értékesítés Úgyfélszolgálat Microsoft Office Csapatmunka Kommunikáció

Elvárások

Szeretnénk Veled dolgozni, ha

Pozíció leírása / feladatok

Kit keresünk és mi lesz a feladatod?

Beszerzőink jelentik a hidat a beszállítók és a vásárlók között.

Ismerniük kell a vásárlóinkat, a piacon megtalálható termékeket és úgy felépíteni a kategóriákat, hogy ezzel növeljék az értékesítést és legfőképp a vásárlói elégedettséget. Mindemellett érteniük kell az egész folyamatot a beszállítóktól kezdve az áru megérkezéséig, majd a vásárlóhoz való kiszállításáig ahhoz, hogy segíthessenek gördülékenyebbé tenni az egész láncolatot.

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Jászberényi út 45, 1106 Magyarország

[leiras_rovid] => Nyelvek AngolLimitált tárgyalási szint MagyarAnyanyelvi Szükséges képességek Adminisztratív Értékesítés Úgyfélszolgálat Microsoft Office Csapatmunka Kommunikáció Elvárások Szeretnénk Veled dolgozni, ha dolgoztál már hasonló pozícióban (legjobban FMCG vagy e-kereskedelmi tapasztalatnak örülnénk) jó a tárgyalókészsé [cim] => Junior beszerző - kifli.hu [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest X. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7021-junior-beszerzo-kiflihu [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-18 09:39:08 [lekeres_datum] => 2020-05-18 09:39:08 [premium_datum] => 2020-06-17 09:39:08 [lejarat_datum] => 2020-06-18 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 57 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 69 [jelentkezes_num] => 158 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 ) ) )