Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113792
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégleírás / Organisation / Department

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8Kv

Luxemburgi székhelyű szállítmányozó cég budapesti telephelyére keresünk légi szállítmányozási ügyintézőt.

Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc repülőtér 1-es terminál

Elvárások / Requirements

Elvárások:

Minimum középszintű végzettség (logisztikai területen szerzett képesítés előnyt jelent)

Jogi, közgazdasági diploma előnyt jelent

Geopolitikai kérdések alapszintű ismerete

Az általános logisztikai és vámügyi folyamatok alapszintű ismerete

Kiváló kommunikációs készség

Megoldásorientált hozzállás

Precizitás

Folyékony angol nyelvtutás – írásban és szóban egyaránt

Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Power Point, Outlook

1-2 éves előzetes szakmai tapasztalat

Logisztikai területen diplomát szerzett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

Főbb feladatok:

Céges ügyviteli szoftveren keresztül légi szállításokhoz kapcsolódó fuvarlevelek adatainak elemzése; különös tekintettel a szankciókra, embargókra és a korlátozottan szállítható áruk listájára

A kapott eredmények aktualitásának ellenőrzése

A szállításhoz szükséges dokumentumok összekészítése, a légi fuvarlevelek ellenőrzésének koordinálása szoros együttműködésben a luxemburgi kirendeltséggel, a teljes dokumentáció átadása a teljesítésért felelős osztály számára

Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal; írásban és szóban egyaránt.

A jogszabályi változások nyomonkövetése, az érintettek tájékoztatása az aktualitásokról

Rendszeres riportálás felettes irányába

Kapcsolattartó / Information

Amit kínálunk:

Korrekt bérezés

3 éves határozott idejű munkaszerződés

Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

Támogató vezetőség

Multikulturális környezet

[leiras_rovid] =>

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8KvLuxemburgi székhelyű szállítmányozó cég budapesti telephelyére keresünk légi szállítmányozási ügyintézőt.Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc repülőtér 1-es terminál

[cim] => Légi szállítmányozási ügyintéző [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest I. kerület [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://www.randstad.hu/allasok/s-logistic-procurement/25822_-_25572 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Randstad Hungary Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 2 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:02 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:02 [premium_datum] => 2020-04-25 10:57:02 [lejarat_datum] => 2020-04-24 08:40:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49744 [kulso_id] => 25572 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 38 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49744 [munkak_num] => 302 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Randstad Hungary [weboldal] => https://www.randstad.hu/ [telefonszam] => 302944505 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49744 [vezeteknev] => Herczeg [keresztnev] => Lilla [felhasznalonev] => randstad [jelszo] => 411823a84d522ab04161fecca36dddc3 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-31 13:02:01 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [hirlevel_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )