Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113614
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Budaörsi nemezetközi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS / ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Üzemgazdaságtani vagy kereskedelmi végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent)
Munkatapasztalat a logisztika, a spedíció vagy a megbízások lebonyolításának területén
MS Office
Utazási hajlandóság
Középfokú angol nyelvtudás
IT hardware logisztikai ismeretek szintén előnyt jelentenek

Főbb feladatok, munkák
A szállítói- és visszfuvarok megbízásának elkészítése és felügyelete
A megbízások lebonyolítása és koordinációjuk belső és külső partnerekkel
Raktárkészlet kezelése - a raktármozgás nyomon követése és a készlet felügyelete
A logisztikai szolgáltató operatív menedzsmentje
"Roll-out"-tervezés és eszkalációk professzionális szintű lebonyolítása
Házon belüli kapcsolattartó bármely logisztikai téma tekintetében
A logisztikai folyamatok folyamatos fejlesztése, optimalizálása
Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

Megbízóról:
Az irodai képalkotási eszközökre, nyomdai megoldásokra, dokumentum menedzsmentre és IT megoldásokra specializálódott nemzetközi cég, mely az elmúlt években vált a hazai piac egyik meghatározó szereplőjévé.
Dinamikusan fejlődő cégük magyarországi csapatába keressünk új munkatársat

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Széleskörű béren kívüli juttatások
Biztos nemzetközi vállalati háttér
Kiváló munkakörülmények
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budaörs [leiras_rovid] =>

Budaörsi nemezetközi cég megbízásából keresünk munkatársat LOGISZTIKAI ASSZISZTENS / ÜGYINTÉZŐ pozícióba

[cim] => LOGISZTIKAI ASSZISZTENS / ÜGYINTÉZŐ [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budaörs [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3169/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [lekeres_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [premium_datum] => 2020-04-19 16:52:58 [lejarat_datum] => 2020-05-05 15:17:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3226 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 43 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 93 [jelentkezes_num] => 63 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )