Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 105872
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Magyarország meghatározó készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja
Szegedi kirendeltségébe keres

Személy- és Vagyonőr
(Pénz- és értékszállító)
munkakörbe

Feladatai:
• Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken
• Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése

Elvárások és szükséges készségek:
• Érvényes vagyonőri bizonyítvány
• Erkölcsi bizonyítvány
• „B” kategóriás jogosítvány
• Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
• Szabálykövető magatartás
• Udvarias fellépés az ügyfelekkel szemben

Előny a jelentkezésnél:
• „C” kategóriás jogosítvány

A munkakör előnyei:
• Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
• A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
• Fizetett túlóra, műszakpótlék
• Fizetett szabadság és betegállomány
• Utazási költségtérítés
• Díjmentesen biztosított téli-nyári formaruha
• Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
• Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
• Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
• Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• A vagyonőri szakmán belül érdekesebb, változatosabb munka
• A vállalat a fegyvervizsga megszerzésében segít

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaidő: Teljes munkaidő

Hölgyek jelentkezését is várjuk! Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

www.trezex.com

[leiras_rovid] => Magyarország meghatározó készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja Szegedi kirendeltségébe keres Személy- és Vagyonőr (Pénz- és értékszállító) munkakörbe Feladatai: Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése Elvárások és szükséges [cim] => Személy- és Vagyonőr (Pénz- és értékszállító) - Szeged [hely] => Csongrád megye [hely_id] => 6 [telepules] => Szeged [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => hr@trezex.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trezex Hungária Zrt. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-11-08 15:01:28 [lekeres_datum] => 2019-11-08 15:01:28 [premium_datum] => 2019-12-08 15:01:28 [lejarat_datum] => 2019-12-08 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 294 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 294 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 294 [munkak_num] => 11 [jelentkezes_num] => 59 [cegnev] => Táltos Reklám Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => Teszt. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 294 [vezeteknev] => Román [keresztnev] => Petra [felhasznalonev] => taltosreklam [jelszo] => 1b466186b4a105b4a0b51d30f7762856 [email] => proman@taltosreklam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 46.107.160.1 [datum] => 2011-02-11 14:05:14 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-20 09:17:55 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )