Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134842
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Speditőrökkel történő kapcsolattartás Kiszállításhoz kapcsolódó papírok kinyomtatása, számlázás Export fuvarok avizálása Vevői tervezőkkel történő ka
Autóipari termékeket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat.
Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk

Feladatok:

Elvárások:

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Deresk, Lévárt, Harkács (Gömörfalva), Lőkös, Otrokocs, Zsór, Kisbeje, Oldalfalva, Sajógömör, Sajószárnya (Starna), Tornalja, Kerepec, Kövecsecs.
Ha nem találja lakhelyét kérdezzen rá, mert 100 településről visszük ingyenesen a dolgozókat a munkahelyre.

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => Speditőrökkel történő kapcsolattartás Kiszállításhoz kapcsolódó papírok kinyomtatása, számlázás Export fuvarok avizálása Vevői tervezőkkel történő ka [cim] => Kiszállítási adminisztrátor [bersav] => [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => Miskolc [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => nagy.annamaria@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Szodoray-Nagy Annamária [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-02 11:11:15 [lekeres_datum] => 2020-11-02 11:11:15 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-23 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 32270 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 293 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 52 [jelentkezes_num] => 76 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )