Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136192
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Anyagmozgatás targoncával és kézi erővel Kamionok fogadása, az áruk lepakolása és betárolása Félkész és készáruk összekészítése Raktári rend fenntart

Partnercégünk egy nemzetközileg is elismert műanyagipari termékeket gyártó vállalat, mely évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú szemléletéről.

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => Anyagmozgatás targoncával és kézi erővel Kamionok fogadása, az áruk lepakolása és betárolása Félkész és készáruk összekészítése Raktári rend fenntart [cim] => Raktári anyagmozgató [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IX. [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => czegledi.reka@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Czeglédi Réka [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-13 10:14:55 [lekeres_datum] => 2020-11-13 10:14:55 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-03 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 32426 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 94 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 45 [jelentkezes_num] => 60 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )