Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127951
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk, barista pozícióra.

FELADATOK

Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtunk neked?

FELTÉTEL

KEZDÉS Azonnal

MUNKAIDŐ Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban!

MUNKA IDŐTARTAMA Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén)

BRUTTÓ BÉR 1100-1690 Ft/óra között + bónusz

MUNKAVÉGZÉS HELYE Sport u 2-4.

MEGJEGYZES A Bruttó alapbér: 1100-1300 Ft/óra + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék + bónuszrendszer

[leiras_rovid] => Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk, barista pozícióra. FELADATOK Gyors és egyedi vendégkiszolgálás Kiemelkedő minőségű termékekés az üzlet tökéletes tisztántartása Starbucks Élmény megteremtése a Vendégekszámára egy kitűnő ital vagy szendvics elkészítésé [cim] => Szerezz tapasztalatot a Starbucks-ban! - Budaörs - Diákmunka [bersav] => 1100-1690 Ft/óra között + bónusz [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Budaörs [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => mads@mads.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 06203589730 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => MADS WORK Kft. [kapcsolattarto] => Skultéti Zsuzsanna [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-15 13:16:07 [lekeres_datum] => 2020-09-15 13:16:07 [premium_datum] => 2020-10-15 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-15 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49761 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 188 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49761 [munkak_num] => 82 [jelentkezes_num] => 460 [cegnev] => MADS WORK Kft. [weboldal] => https://www.mads.hu/ [telefonszam] => 06202009017 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49761 [vezeteknev] => Kollárik-Lator [keresztnev] => Hajnalka [felhasznalonev] => Madsworkline [jelszo] => 91c70c58f68719c497c4adb5fc44f6a2 [email] => lator.hajnalka@mads.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-02-10 15:53:40 [bejelentkezes_datum] => 2020-02-10 15:53:40 [hirlevel_datum] => 2020-02-10 15:53:40 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )