Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 111890
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

FELADATOK:

FELTÉTEL:

KEZDÉS: Interjú után akár azonnal.
MUNKAIDŐ: Hétfő és vasárnap között 4, 6, 8 órás műszakokban, rugalmas beosztásban.
MUNKA IDŐTARTAMA: Hosszú távú.
BRUTTÓ BÉR: 1000 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1066 Budapest
MEGJEGYZÉS:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

A cég rövid jellemzése:

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

[leiras_rovid] => FELADATOK: Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása Alapanyagok, hozzávalók előkészítése Tészta főzése (egyszerű receptek alapján, megfelelő tréninget követően) Pizzák sütése (egyszerű receptek alapján, megfelelő tréninget követően) Saláták ö [cim] => Diákmunka a Oktogoni Bellozzo étteremben [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VI. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => szepi.adrienn@mads.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 06205442876 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => MADS WORK Kft. [kapcsolattarto] => Szépi Adrienn [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 06:39:20 [lekeres_datum] => 2020-03-26 06:39:20 [premium_datum] => 2020-04-26 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-26 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49761 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 85 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49761 [munkak_num] => 81 [jelentkezes_num] => 29 [cegnev] => MADS WORK Kft. [weboldal] => https://www.mads.hu/ [telefonszam] => 06202009017 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49761 [vezeteknev] => Kollárik-Lator [keresztnev] => Hajnalka [felhasznalonev] => Madsworkline [jelszo] => 91c70c58f68719c497c4adb5fc44f6a2 [email] => lator.hajnalka@mads.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-02-10 15:53:40 [bejelentkezes_datum] => 2020-02-10 15:53:40 [hirlevel_datum] => 2020-02-10 15:53:40 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )