Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 115609
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Budakalászi Auchan áruháznál újonnan nyíló élményparkba keresünk nappali tagozatos diákokat!

Számtalan trambulin, játék, mászófal, ninja warrior sziget várja mindazokat, akik próbára akarják tenni ügyességüket.

Jelentkezz, ha egy igazán vidám, élményteli csapathoz szeretnél csatlakozni!

RECEPCIÓS/PÉNZTÁROS

Várható feladatok:

Elvárások:

Munkaidő:

Órabér:

[leiras_rovid] => Budakalászi Auchan áruháznál újonnan nyíló élményparkba keresünk nappali tagozatos diákokat! Számtalan trambulin, játék, mászófal, ninja warrior sziget várja mindazokat, akik próbára akarják tenni ügyességüket. Jelentkezz, ha egy igazán vidám, élményteli csapathoz szeretnél csatlakozni! RECEPCIÓS/PÉNZTÁROS Várható [cim] => Egy élménypark, ahol nincsenek határok! [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Budakalász [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => munka@pensum.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Pensum Group Nyrt. [kapcsolattarto] => Vincze Krisztina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-04-02 12:52:18 [lekeres_datum] => 2020-04-02 12:52:18 [premium_datum] => 2020-07-01 12:52:18 [lejarat_datum] => 2020-07-02 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49855 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 215 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49855 [munkak_num] => 126 [jelentkezes_num] => 992 [cegnev] => Pensum Group Nyrt. [weboldal] => [telefonszam] => 203901745 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49855 [vezeteknev] => Kurdi [keresztnev] => Ferenc [felhasznalonev] => pensum [jelszo] => 5a85dbe7d4caf596d8bf2c5dc4355957 [email] => ferenc.kurdi@pensum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-25 17:07:09 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [hirlevel_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )