Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113265
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

18 év feletti egészségügyi kiskönyvvel rendelkező diákok jelentkezését várjuk, pálinka kóstoltatására!

FELADATOK:

FELTÉTEL:

MUNKAIDŐ: 03.11. szerda 17:00-20:00-ig
BRUTTÓ BÉR: 1177 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged,Hági Udvar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

A cég rövid jellemzése:

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

[leiras_rovid] => 18 év feletti egészségügyi kiskönyvvel rendelkező diákok jelentkezését várjuk, pálinka kóstoltatására! FELADATOK: Panyolai pálinka kóstoltatása FELTÉTEL: Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) EÜ [cim] => Hostess/Host munkalehetőség-Pálinka kóstoltatás-Szeged [hely] => Csongrád megye [hely_id] => 6 [telepules] => Szeged [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => schubert.timea@mads.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 06203629219 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => MADS WORK Kft. [kapcsolattarto] => Schubert Tímea [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-16 10:31:09 [lekeres_datum] => 2020-03-16 10:31:09 [premium_datum] => 2020-04-15 10:31:09 [lejarat_datum] => 2020-04-16 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49761 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 107 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49761 [munkak_num] => 81 [jelentkezes_num] => 29 [cegnev] => MADS WORK Kft. [weboldal] => https://www.mads.hu/ [telefonszam] => 06202009017 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49761 [vezeteknev] => Kollárik-Lator [keresztnev] => Hajnalka [felhasznalonev] => Madsworkline [jelszo] => 91c70c58f68719c497c4adb5fc44f6a2 [email] => lator.hajnalka@mads.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-02-10 15:53:40 [bejelentkezes_datum] => 2020-02-10 15:53:40 [hirlevel_datum] => 2020-02-10 15:53:40 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )