Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119861
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Nyelvek

AngolLimitált tárgyalási szint MagyarFelsőfokú tárgyalási szint

Szükséges képességek

Ökológia Labor Elemzőkészség Mikrobiológia Növényélettan Növényfiziológia Botanika GoogleDocs GSuite Gmail Problémamegoldás Vállalkozó szemlélet Kreativitás Innovatív Kutatás Önállóság Pontosság Proaktivítás

Elvárások

Emberi oldal:

Szakmai oldal:

Előnyök:

Pozíció leírása / feladatok

Értékvezérelt fiatal csapatunkba keressük főiskolás/egyetemista, vagy frissdiplomás továbbtanuló kertész/botanikus/biológus szakterületű Urban Farmert!

A jelentkezéseket május 31-ig várjuk. Visszajelzéseket folyamatosan küldjük!

Főbb feladatok:

Jelentkezéseket a Zyntern rendszerén keresztül vagy a recruit@bedrock.farm címre küldött, vicces vagy formakövető tárggyal jelölt levélben várjuk az alábbi 4 kérdés 0.5 - 2 oldalas megválaszolásával!

  1. Mit jelent számodra a bizalom? Miként jelenik ez meg a mindennapjaidban?
  2. Mik voltak életed legnagyobb kihívásai és kérlek mutasd be hogyan oldottad meg őket!
  3. Milyen kérdéseket tennél fel magadnak ebben a helyzetben és miért?
  4. Mi vonz a mezőgazdaságban? Milyen személyes kötődésed van hozzá?

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Gyakornoki állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Lónyay u. 29, 1093 Magyarország

[leiras_rovid] => Nyelvek AngolLimitált tárgyalási szint MagyarFelsőfokú tárgyalási szint Szükséges képességek Ökológia Labor Elemzőkészség Mikrobiológia Növényélettan Növényfiziológia Botanika GoogleDocs GSuite Gmail Problémamegoldás Vállalkozó szemlélet Kreativitás Innovatív Kutatás Önállóság Pontosság Proaktivítás Elvárá [cim] => Urban farmer [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IX. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7014-urban-farmer [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-18 09:38:05 [lekeres_datum] => 2020-05-18 09:38:05 [premium_datum] => 2020-06-17 09:38:05 [lejarat_datum] => 2020-06-18 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 115 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 63 [jelentkezes_num] => 134 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 ) ) )