Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134749
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerület

Fizetés

Br. 1250 Ft/óra , kiemelkedő munkavégzés esetén br. 1.350-1.450 Ft/óra

Elvárt óraszám

Heti 20-30 óra közötti munkavégzés

Feladat

Tele vagy ötletekkel? Kreatív vagy? És még marketinget is tanulsz? Akkor itt a helyed!Az ország egyik piacvezető cégéhez keresünk marketing gyakornokot!
Feladataid lesznek:
• a biztosítási szektor meghatározó szereplőinek a munkájába való bekapcsolódás,
• marketing anyagok készítése a cég megbízói számára különböző fejlesztésekről (írásos anyagok, PPT-k, videók),
• Concierge szolgáltatás kapcsán partneri kapcsolatok kiépítése illetve kapcsolattartás,
• „Smooth” operátor program újragondolása és népszerűsítése,
• riportok, statisztikák készítése,
• adminisztrációs feladatok ellátása.

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 8.00-18.00 óra között (6-8 órás műszakok), heti 20-25 órás munkavégzés, kezdés: november 9., hosszú távú munkavégzés

Elvárás

18. életév betöltése, aktív vagy passzív (25 éves korig) nappali tagozatos hallgatói jogviszony, kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven, légy rugalmas és találékony, legyen tapasztalatod marketing anyagok készítésében, marketing szakos hallgató vagy (min. harmadéves)

Egyéb infó

Amit a cég kínál neked:
• céges rendezvényeken való részvétel (szülinap, karácsony, halloween, EA napok),
• BRING A FRIEND: ajánlási lehetőség, mellyel kisebb kereset-kiegészítés érhető el,
• szükség esetén a nálunk töltött időt leigazoljuk felsőoktatási intézmény felé,
• lelkiismeretes munkavégzés esetén ajánlólevél

[leiras_rovid] => Munkavégzés helye Budapest, 13. kerület Fizetés Br. 1250 Ft/óra , kiemelkedő munkavégzés esetén br. 1.350-1.450 Ft/óra Elvárt óraszám Heti 20-30 óra közötti munkavégzés Feladat Tele vagy ötletekkel? Kreatív vagy? És még marketinget is tanulsz? Akkor itt a helyed!Az ország egyik piacvezető cégéhez keresünk marketing [cim] => MARKETING GYAKORNOKOT KERESÜNK! GYERE ÉS CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG EGY PIACVEZETŐ CÉGÉHEZ! [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Rész és teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://www.eudiakok.hu/munka/merketing-gyakornokot-keresunk-gyere-es-csatlakozz-az-orszag-egy-piacvezeto-cegehez [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Eudiák [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-30 07:04:51 [lekeres_datum] => 2020-10-30 07:04:51 [premium_datum] => 2020-11-29 07:04:51 [lejarat_datum] => 2020-11-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49828 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 284 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49828 [munkak_num] => 38 [jelentkezes_num] => 93 [cegnev] => Eudiák [weboldal] => https://www.eudiakok.hu/ [telefonszam] => 0612251533 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49828 [vezeteknev] => eudiak [keresztnev] => eudiak [felhasznalonev] => eudiak [jelszo] => 42b4c13e882b7dd5ba1127734fafa4e5 [email] => ugyfelszolgalat@eucsoport.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.5.200 [datum] => 2020-03-10 14:53:48 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-10 14:53:48 [hirlevel_datum] => 2020-03-10 14:53:48 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )