Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128330
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

összeszerelési és csomagolási folyamatok támogatása,

termelő berendezések tervezett karbantartásának elvégzése,

gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése,

egyéb termeléssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése.

Elvárások

Előny

Amit partnerünk kínál

[leiras_rovid] => Feladatok összeszerelési és csomagolási folyamatok támogatása, termelő berendezések tervezett karbantartásának elvégzése, gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése, egyéb termeléssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése. Elvárások középfokú műszaki vagy villanyszerelői végzettség, ismeretek az al [cim] => Karbantartó Technikus [bersav] => [hely] => Szabolcs-Szatmár-Bereg megye [hely_id] => 16 [telepules] => Nyírbátor [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/Karbantarto-Technikus [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-31 10:35:18 [lekeres_datum] => 2020-08-31 10:35:18 [premium_datum] => 2020-09-30 10:35:18 [lejarat_datum] => 2020-10-01 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 69 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 70 [jelentkezes_num] => 38 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )