Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129066
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Irodaházak villamossági karbantartásához keresük villamossági szakembereket.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

• Irodaház napi műszaki üzemeltetésének ellátása,
• Elektromos és gépészeti berendezések felügyelete, ellenőrzése
• Kisebb karbantartások és napi javítások, napi ellenőrzések elvégzése
• Alvállalkozók munkavégzésének felügyelete
• Munkálatok dokumentálása MS Office felületen

Elvárások:

• Irodaház karbantartói (technikusi) tapasztalat
• Villamossági vagy épületgépészeti végzettség (technikusi előny)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Amit kínálunk:

• Bruttó 400-450.000 Ft / hó alapfizetés
• Cafetéria az alapbéren felül
• Kiszámítható 8h-s munkakör
• Céges telefon magánhasználatra is
• Lehetőség fizetett túlórákra,
• Fejlődési lehetőség, kellemes csapat és munkakörnyezet

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Irodaházak villamossági, gépészeti karbantartása, felügyelete

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Krähling Gábor
Tel.: +36204113921

[leiras_rovid] => Feladatkör, kompetenciák és felelősség Irodaházak villamossági karbantartásához keresük villamossági szakembereket. Munkavégzés helye: Budapest Feladatok: • Irodaház napi műszaki üzemeltetésének ellátása, • Elektromos és gépészeti berendezések felügyelete, ellenőrzése • Kisebb karbantartások és napi javítások, [cim] => Villamossági épületkarbantartó technikus - Budapest [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gabor.krahling@szakmunkasallasok.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36204113921 [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => - [kapcsolattarto] => Krähling Gábor [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-09 17:46:55 [lekeres_datum] => 2020-09-09 17:46:55 [premium_datum] => 2020-10-09 17:46:55 [lejarat_datum] => 2020-10-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50962 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 55 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50962 [munkak_num] => 21 [jelentkezes_num] => 5 [cegnev] => - [weboldal] => https://szakmunkasallasok.hu/web/ [telefonszam] => 70-314-1593 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50962 [vezeteknev] => Zákány [keresztnev] => Zsolt [felhasznalonev] => Instalent [jelszo] => 94d020c565bef1a5151d7bbfc463f5a5 [email] => zsolt.zakany@instalent.net [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-09-07 13:39:17 [bejelentkezes_datum] => 2020-09-07 13:39:17 [hirlevel_datum] => 2020-09-07 13:39:17 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )