Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128375
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

A Móricz Zsigmond Színház pályázatot hirdet színpadi világosító munkakör betöltésére.

Várjuk olyan, jó fizikai állapotban lévő pályázók jelentkezését, akik hajlandóak osztott munkarendben, egyenlőtlen munkaidő beosztással munkát végezni, azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

·  erős és/vagy gyengeáramú szakmai ismeretek

·  szakirányú középfokú végzettség

·  büntetlen előélet

·  számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

·  Azonos munkakörben szerzett tapasztalat

·  digitális fényszabályzó kezelésében szerzett gyakorlat

·  színházi világosító képzést igazoló OKJ-s bizonyítvány

·  referencia a szakmai tevékenységről

Benyújtandó iratok, igazolások:

A munkavégzés helye: Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Színház, Rózsakert Szabadtéri Színpad

Jelentkezési határidő: 2020.09.07

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát,

[leiras_rovid] => A Móricz Zsigmond Színház pályázatot hirdet színpadi világosító munkakör betöltésére . Várjuk olyan, jó fizikai állapotban lévő pályázók jelentkezését, akik hajlandóak osztott munkarendben, egyenlőtlen munkaidő beosztással munkát végezni, azonnali kezdéssel Főbb feladatok: feladata a Színházban készülő műsoron [cim] => Színpadi világosító [bersav] => [hely] => Szabolcs-Szatmár-Bereg megye [hely_id] => 16 [telepules] => Nyíregyháza [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gh@moriczszinhaz.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 42311333 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. [kapcsolattarto] => Malmos Annamária [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-31 12:31:47 [lekeres_datum] => 2020-08-31 00:00:00 [premium_datum] => 2020-10-30 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-31 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49550 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 235 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49550 [munkak_num] => 0 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. [weboldal] => www.moriczszinhaz.hu [telefonszam] => 0642311333 [szamlazasicim] => 4400 Nyíregyháza Bessenyei tér 13. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49550 [vezeteknev] => Malmos [keresztnev] => Annamária [felhasznalonev] => moriczszinhaz [jelszo] => 9ea99829097010b98e6b8599ce05492e [email] => gh@moriczszinhaz.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 77.242.151.12 [datum] => 2019-08-13 10:55:23 [bejelentkezes_datum] => 2019-08-13 10:55:23 [hirlevel_datum] => 2019-08-13 10:55:23 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )