Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136367
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

Magasépítési kivitelezési munkák előkészítése, szervezése és ellenőrzése
Projektek teljes körű megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével
A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
Hatósági előírások betartása,
Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
Saját kivitelező csapat munkájának koordinálása
Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés

Amit kínálunk

versenyképes juttatás
gépkocsi használat, munkavégzéshez szükséges eszközpark
inspiráló munkakörnyezet
folyamatos szakmai fejlődés
[leiras_rovid] =>

Magasépítési kivitelezési munkák előkészítése, szervezése és ellenőrzése, Projektek teljes körű megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével, A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése, Hatósági előírások betartása,, Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően, Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében, Saját kivitelező csapat munkájának koordinálása, Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás, Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés,

[cim] => Építésvezető [bersav] => [hely] => Baranya megye [hely_id] => 2 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://allas.pannonwork.hu/aktualis_allasok/epitesvezeto54231 [email] => szilvia.waltner@pwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36703650100 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Waltner-Pécsi Szilvia [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-16 10:10:12 [lekeres_datum] => 2020-11-16 10:10:12 [premium_datum] => 2020-12-16 11:10:12 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => 54231 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 29 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 238 [jelentkezes_num] => 493 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => a5eb4532cebf62cd9b1badec08eeda0d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-10-22 16:16:50 [bounce] => ) ) )