Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 123791
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Van tapasztalatod B2B értékesítésben? Könnyen találod meg a kapcsolatot az ügyfelekkel? Netán műszaki beállítottságú vagy? Nyitott vagy új tisztítási technológiákat megismerni? Szívügyed a környezettudatosság? Akkor itt a helyed!

Megbízónk egy olyan környezetbarát piacvezető nemzetközi cég, amely innovatív, minőségi és egyben egyedi igényeket is kielégítő költséghatékony technológiákat kínál ügyfeleinek az alkatrészek tisztításában, az ipari veszélyes és vegyi hulladékok begyűjtésében.

Az új technológiák megismertetésére Értékesítő/műszaki tanácsadót keresünkvaz Észak-Dunántúli régióban bővülő ügyfélkörünk kiszolgálására, lefedésére.

Téged keresünk, ha:

A feladataid lesznek:

Miért jó itt dolgozni?

[leiras_rovid] => Van tapasztalatod B2B értékesítésben? Könnyen találod meg a kapcsolatot az ügyfelekkel? Netán műszaki beállítottságú vagy? Nyitott vagy új tisztítási technológiákat megismerni? Szívügyed a környezettudatosság? Akkor itt a helyed! Megbízónk egy olyan környezetbarát piacvezető nemzetközi cég, amely innovatív, minőségi [cim] => Értékesítő [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => [email] => 004172@tesk.hrszoftver.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 06303781910 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Tesk Csoport [kapcsolattarto] => Gáspárné Erika [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-06-30 12:08:55 [lekeres_datum] => 2020-06-30 12:08:55 [premium_datum] => 2020-07-30 12:08:55 [lejarat_datum] => 2020-07-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50462 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 16 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50462 [munkak_num] => 24 [jelentkezes_num] => 29 [cegnev] => Tesk Csoport [weboldal] => http://www.tesk.hu/ [telefonszam] => 304201932 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50462 [vezeteknev] => Hajsz [keresztnev] => Zsanett [felhasznalonev] => teskworkline [jelszo] => 78b3735abb82fd2f8f9735e7caeb18e0 [email] => hajsz.zsanett@tesk.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-06-19 15:21:39 [bejelentkezes_datum] => 2020-06-19 15:21:39 [hirlevel_datum] => 2020-06-19 15:21:39 [updated_at] => 2020-06-22 09:46:55 ) ) )