Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125683
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Értékesítési munkatárs

Hirdetés azonosító:

53414

Munkahely:

Nagykanizsa

Mikortól:

2020. június 3.

Munka típusa:

Asszisztencia; adminisztráció ,Értékesítés | Kereskedelem ,Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem ,Marketing | Reklám | Média | PR

Szükséges végzettség:

Feladatok

cégcsoportunk szolgáltatásainak (munkaerő-kölcsönzés, -közvetítés, diák- és nyugdíjas munka) értékesítése

új partnerek felkutatása Zala, Vas, Somogy és Baranya megye területén

piacelemzés, piaci trendek, tendenciák, fejlesztések, gazdasági hírek nyomon követése

személyes és telefonos tárgyalások önálló vezetése

ajánlatok, árkalkulációk készítése, tenderek előkészítése

kereszt-értékesítés meglévő partnereinknél

folyamatos együtt gondolkodás az értékesítési vezetővel, az országos értékesítési csapattal és a helyi operatív vezetőkkel

Elvárások

felsőfokú végzettség

szolgáltatás értékesítés területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

üzleties gondolkodásmód

kiemelkedő értékesítői szemlélet

ügyfélorientált szemlélet és hozzáállás

önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

határozott, talpraesett, proaktív, dinamikus és pozitív személyiség

tanulásra és fejlődésre való nyitottság

kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség

felhasználó szintű számítógépes ismeret (excel, outlook és egyéb alapvető online programok)

B kategóriás jogosítvány

Előnyök

Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

HR szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat.

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Az ország egyik nagy múltú személyzeti szolgáltató cégcsoportja, mely 30 éve van jelen a piacon, munkaerő-kölcsönzési, -közvetítési és diákmunka szolgáltatásaival. A portfólió az utóbbi években alkalmi munkákkal és nyugdíjas szövetkezeti foglalkoztatással is kibővült, amellyel cégünk teljes körű megoldást kínál partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Fő értékeink a szaktudás, a naprakészség és maga az ember.

Amit kínálunk

motiváló bérrendszer, betanulási idő alatt fix bérezés, próbaidő után fix+jutalékos rendszer

hosszú távú lehetőség egy jól prosperáló piacon

nagy tapasztalattal bíró, profi és motivált operatív csapat támogatása

kreatív értékesítés támogatás, innovatív marketing eszközök

barátságos, otthonos cégkultúra, családias légkörben dolgozó csapatok

teljes munkaidő, amely rugalmasan osztható be, alkalmanként home office lehetőség

[leiras_rovid] => Értékesítési munkatárs Hirdetés azonosító: 53414 Munkahely: Nagykanizsa Mikortól: 2020. június 3. Munka típusa: Asszisztencia; adminisztráció ,Értékesítés | Kereskedelem ,Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem ,Marketing | Reklám | Média | PR Szükséges végzettség: Feladatok cégcsoportunk szolgáltatásainak (munkaer [cim] => Értékesítési munkatárs [bersav] => [hely] => Zala megye [hely_id] => 21 [telepules] => Nagykanizsa [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => krisztian.nemeth@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36301552224 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Németh Krisztián [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 11:02:18 [lekeres_datum] => 2020-07-30 11:02:18 [premium_datum] => 2020-08-29 11:02:18 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 67 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 190 [jelentkezes_num] => 241 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )