Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126493
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

a vállalat szolgáltatásainak (munkaerő-kölcsönzés, - közvetítés, diák-és nyugdíjas munka) értékesítése,
új ügyfelek felkutatása és akvirálása a közép-magyarországi régióban, kiemelten Budapest, Szolnok és Kecskemét területén,
ajánlatok, tenderek és szerződések előkészítése,
tárgyalások önálló lebonyolítása,
piackutatás, piaci trendek nyomonkövetése,
a már meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatás,
folyamatos együtt gondolkodás az értékesítési vezetővel, az országos értékesítési csapattal és a helyi operatív vezetőkkel.

Amit kínálunk

motiváló bérrendszer, betanulási idő alatt fix bérezés, próbaidő után alapbér + jutalék konstrukció,
hosszútávú lehetőség egy jól prosperáló piacon,
nagy tapasztalattal bíró, profi és motivált operatív csapat támogatása,
kreatív értékesítéstámogatás, innovatív marketing eszközök,
teljes munkaidő, amely rugalmasan osztható be, alkalmanként home office lehetőség,
jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
csapatépítő programok, barátságos cégkultúra.

[leiras_rovid] =>

a vállalat szolgáltatásainak (munkaerő-kölcsönzés, - közvetítés, diák-és nyugdíjas munka) értékesítése, , új ügyfelek felkutatása és akvirálása a közép-magyarországi régióban, kiemelten Budapest, Szolnok és Kecskemét területén,, ajánlatok, tenderek és szerződések előkészítése, , tárgyalások önálló lebonyolítása,, piackutatás, piaci trendek nyomonkövetése,, a már meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatás,, folyamatos együtt gondolkodás az értékesítési vezetővel, az országos értékesítési csapattal és a helyi operatív vezetőkkel.,

[cim] => Regionális értékesítési menedzser (HR szolgáltatások) [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://allas.pannonwork.hu/aktualis_allasok/regionalis_ertekesitesi_menedzser_hr_szolgaltatasok54025 [email] => vigh.zsofia@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36304448155 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Vigh Zsófia [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-04 14:00:43 [lekeres_datum] => 2020-08-04 14:00:43 [premium_datum] => 2020-09-03 16:00:43 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => 54025 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 204 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 202 [jelentkezes_num] => 413 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => a5eb4532cebf62cd9b1badec08eeda0d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-10-22 16:16:50 [bounce] => ) ) )