Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128167
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Árufeltöltés húspultnál Hústermékek pultba pakolása nyitáskor, majd záráskor az áru elpakolása Tárolóládák tisztán tartása

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozzon Ön is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => Árufeltöltés húspultnál Hústermékek pultba pakolása nyitáskor, majd záráskor az áru elpakolása Tárolóládák tisztán tartása [cim] => Nyugdíjas húspultos árufeltöltő [bersav] => [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => Miskolc [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => nagy.annamaria@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Szodoray-Nagy Annamária [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-26 11:59:55 [lekeres_datum] => 2020-08-26 11:59:55 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-09-20 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31950 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 82 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 58 [jelentkezes_num] => 40 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )