Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128971
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Legalább 3 év üzletkötői/értékesítői tapasztalattal keresel hosszú távú munkalehetőséget?

Rajongsz az utazásért? Jól kommunikálsz és úgy érzed el tudnál helyezkedni üzletkötő munkakörben?

A magyar optikai piac egyik meghatározó szereplője keresi legújabb üzletkötő munkatársát!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Rugalmas munkavégzési hely céges autóval

Ha imádsz utazni, ezt az állást Neked találták ki. Kösd össze a kellemest a hasznossal és jelentkezz! Mi mindent biztosítunk az utazáshoz!

Szakmai képzések

Munkatársaink szakmai tudását folyamatosan bővítjük. Az üzletkötési és értékesítési képzések mellett, nagy hangsúlyt fektetünk az optikai szakmai ismeretek átadasára is.

Kötetlen munkaidő

Rugalmasak vagyunk munkavégzés szempontjából, mi csak a forgalomtervet határozzuk meg, a megvalósítást már Rád bízzuk!

Részletek:

Munkaidő:

Rugalmas+Home Office lehetőség

Szükséges:

min. 3 év értékesítői tapasztalat
B jogosítvány

Munkavégzés helye:

Kelet-Magyarország

Úgy gondolod egy eszkimónak is eltudnál adni egy légkondit?
Kamatoztasd nálunk értékesítői tapasztalatod!

Amit biztosítunk:

Kiemelkedő jutalékos rendszer + cafeteria

Céges autó

Fejlődési és előmeneteli lehetőség

Folyamatos szakmai képzések

Optikai ismeretekre is kiterjedő alapos betanítás

Évente több alkalommal csapatépítő rendezvények

Feladataid lesznek:

Mintakollekció bemutatása és értékesítése kereskedőpartnereinknek

Partnerlátogatások és tárgyalások vezetése

Partnerkapcsolatok és megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

A központban (Bp, IV.kerület) a negyedéves és egyéb céges meetingeken, eligazításokon és képzéseken való részvétel

Hideghívásokkal nem kell foglalkoznod, azonban jó ha új partnereket is hozol

Ezt az állást Neked találták ki, ha:

Szeretsz és akarsz is utazni, ez a munkavégzésed egyik fő eleme lesz

Van B kategóriás jogosítványod és forgalomban szerzett rutinod is

Legalább 3 év értékesítési tapasztalatod van

A kifogás- és problémakezelés az egyik erősséged

Határozott, eltökélt és őszinte személyiséged van

Jó fizikummal rendelkezel, hiszen a mintakollekciós bőröndök olykor 20-25 kilósak is lehetnek!

Előnyként értékeljük:

Az optikai szakmában szerzett tapasztalatot

A társalgási szintű német nyelvtudást

Nálunk mindenki érti a dolgát.
Légy a legújabb munkatársunk, légy Te is a sikerek optikai beszállítója!

[leiras_rovid] => Legalább 3 év üzletkötői/értékesítői tapasztalattal keresel hosszú távú munkalehetőséget? Rajongsz az utazásért? Jól kommunikálsz és úgy érzed el tudnál helyezkedni üzletkötő munkakörben? A magyar optikai piac egyik meghatározó szereplője keresi legújabb üzletkötő munkatársát! MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD? [cim] => Utazó üzletkötő – Kelet-Magyarország [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://ijob.hu/allasaink/utazo-uzletkoto-kelet-magyarorszag/ [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => IDEASOL Magyarország Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-04 10:39:01 [lekeres_datum] => 2020-09-04 10:39:01 [premium_datum] => 2020-10-04 10:39:01 [lejarat_datum] => 2020-10-04 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50729 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 91 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50729 [munkak_num] => 78 [jelentkezes_num] => 290 [cegnev] => IDEASOL Magyarország Kft. [weboldal] => https://ijob.hu/ [telefonszam] => 704235697 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50729 [vezeteknev] => Cser [keresztnev] => Annamária [felhasznalonev] => worklineijob [jelszo] => b22508062c4ddc7f91104aa7ed37e15d [email] => cs.annamaria@ijob.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-30 16:12:07 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [hirlevel_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [updated_at] => 2020-08-04 14:42:40 [bounce] => ) ) )