Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129153
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BANKI ÉS BIZTOSÍTÓI ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások
Felsőfokú végzettség vagy független hatósági vizsga
A banki tevékenységhez szakmai felsőfokú végzettség vagy pénzügyi hatósági vizsga
Jó kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Vállalkozói ambíció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák
Új ügyfélkapcsolatok kiépítése
Meglévő ügyfelek kiszolgálása
Cégek és magánszemélyek részére pénzügyi tervezés elkészítése
Hitelekkel és számlákkal kapcsolatos ügyintézés

Megbízóról:
Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég.
Meghatározó pénzintézetekkel és biztosítókkal áll kapcsolatban. Teljes körű pénzügyi tervezést
nyújt az ügyfeleinek. A dinamikusan fejlődő debreceni irodájukba keresnek 3 fő új munkatársat fő vagy mellékállásban.

Amit kínálunk
A szakmában kiemelkedően magas támogatás a kezdőknek
Egyéni karrier lehetősége
Ingyenes szakmai képzések
Ingyenes irodai és informatikai háttér
Kedvező tarifájú telefoncsomag
Igény szerint mentori segítség az elinduláshoz
Szakmai elismerések, jutalomutak

Munkavégzés helye
Hajdú-Bihar megye és vonzáskörzete [leiras_rovid] =>

Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat BANKI ÉS BIZTOSÍTÓI ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ pozícióba

[cim] => BANKI ÉS BIZTOSÍTÓI ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3387/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-10 12:36:59 [lekeres_datum] => 2020-09-10 12:36:59 [premium_datum] => 2020-10-10 14:36:59 [lejarat_datum] => 2020-12-02 22:47:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3451 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 41 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 78 [jelentkezes_num] => 69 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )