Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129504
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

   Kommunikációs képviselőink Szegeden: főbb csomópontokon, rendezvényeken és fesztiválokon szólítják meg az embereket.
 Céljuk az Unicef programjainak ismertetése, rendszeres adományozók toborzása és regisztrálása. Az ehhez szükséges háttér tudást pedig természetesen mi biztosítjuk.

Amit kínálunk

 Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a leginkább rászoruló gyerekek számára és e mellett:

Van fizetés

Fizetett állás

Diákmunka

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Szeged, Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Elkötelezettség az Unicef céljai iránt Középfokú végzettség Jó kommunikációs készség Csapatmunka Talpraesettség Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent – nem feltétel Pozíció leírása / feladatok Kommunikációs képviselőink Szegeden: főbb csomópontokon, rendezvényeken [cim] => Kommunikációs képviselő [bersav] => [hely] => Csongrád megye [hely_id] => 6 [telepules] => Szeged [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7553-kommunikacios-kepviselo [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-11 05:14:01 [lekeres_datum] => 2020-09-11 05:14:01 [premium_datum] => 2020-10-11 05:14:01 [lejarat_datum] => 2020-10-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 46 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 146 [jelentkezes_num] => 342 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )