Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 130933
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

Fiatal és sikerorientált vagy? Foglalkoztat az IT világa, de még keresed a sikeresség titkát? Esetleg te is szívesen dolgoznál öltönyben és válnál jól menő üzletemberré? Jelentkezz hozzánk junior értékesítőnek és építsd fel saját karriered! Légy te is partner menedzsereink egyike, ismerd meg Észak-Nyugat Magyarország cégvezetőit, ismerd meg sikertörténeteiket.

Feladatok:

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Győr, Szent Imre út 88, 9024 Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Ügyfélközpontú szemléletmód Informatikai technológiák és trendek ismerete Precíz, megbízható személyiség Jó kommunikációs képesség Csapatban való munkavégzés B kategóriás jogosítvány Pozíció leírása / feladatok Fiatal és sikerorientált vagy? Foglalkoztat az IT világa, de még keresed a sikeresség titk [cim] => Junior értékesítő [bersav] => [hely] => Győr-Moson-Sopron megye [hely_id] => 8 [telepules] => Győr [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7747-junior-ertekesito [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-25 08:36:58 [lekeres_datum] => 2020-09-25 08:36:58 [premium_datum] => 2020-10-25 08:36:58 [lejarat_datum] => 2020-10-25 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 69 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 138 [jelentkezes_num] => 362 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )