Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132632
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Rajongsz az autókért? Könnyen teremtesz kapcsolatot és dolgoztál már értékesítésben?

Legyen a szenvedélyed a munkád!Egy nívós autószalonba keressük a legjobb gépjármű értékesítőt, aki:

minimum érettségivel rendelkezik

lehetőleg dolgozott már autóértékesítésben, de legalább releváns területen szerzett tapasztalatot az értékesítőként

pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatóság (PSZÁF) vizsgája van

erős számítástechnikai ismerete van

rendelkezik “B” kategóriás jogosítvánnyal

kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készsége van

szívesen képviselne magas minőségű autómárkákat hosszútávon

Ha ez Te vagy, feladataid a következők lesznek:

megrendeled a termékeket, majd azt a megfelelő minőségben és mennyiségben átveszed a szállítótól

előkészíted az autókat az értékesítésre

kapcsolatot teremtesz az ügyfelekkel

felvilágosítod az érdeklődőket az autókkal kapcsolatos kérdésekkel kapcsolatban és tanácsot adsz az igényeiknek megfelelően

az érdeklődőbőkből vevőket varázsolsz

Mindezért a következőket kapod:

egy magas színvonalú, biztos munkahelyen fogsz dolgozni, ahol hosszú-hosszú évekre terveznek veled

odafigyelnek a fejlődésedre és a továbbképzésedre

nem kell aggódnod az anyagiak miatt, hiszen lesz egy igazán jó fizető állásod

szakavatott, összetartó csapatban fogsz dolgozni

és mindezt Szekszárdon!

Prémium minőséget csak kimagasló személyek tudnak reprezentálni, ezért keressünk Téged!

Van még kérdésed?

Tedd fel Visi Boglárkának, a megadott elérhetőségek valamelyikén.Ha Te vagy a megfelelő jelölt, küldd el önéletrajzodat

[leiras_rovid] => Rajongsz az autókért? Könnyen teremtesz kapcsolatot és dolgoztál már értékesítésben? Legyen a szenvedélyed a munkád!Egy nívós autószalonba keressük a legjobb gépjármű értékesítőt, aki: minimum érettségivel rendelkezik lehetőleg dolgozott már autóértékesítésben, de legalább releváns területen szerzett [cim] => Gépjármű értékesítő [bersav] => [hely] => Tolna megye [hely_id] => 18 [telepules] => Szekszárd [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gepjarmu.ertekesito@dologido.hrszoftver.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Viapan Dologidő Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-09 07:48:35 [lekeres_datum] => 2020-10-09 07:48:35 [premium_datum] => 2020-11-08 07:48:35 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 292 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 31 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 292 [munkak_num] => 56 [jelentkezes_num] => 8 [cegnev] => Viapan Dologidő Kft. [weboldal] => http://www.viapan.hu [telefonszam] => 205012582 [szamlazasicim] => 7400 Kaposvár 48-as Ifjúság Útja 42 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 292 [vezeteknev] => Kálmán [keresztnev] => Dóra [felhasznalonev] => dologido [jelszo] => 6147043f031db04b3c97d4c7492a7ce3 [email] => kalman.dora@viapangroup.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 145.236.103.192 [datum] => 2011-01-14 11:40:44 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:53:11 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-08-24 11:29:34 [bounce] => ) ) )