Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113988
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Az áruházi dolgozók napi munkavégzésének támogatása Online rendelések összekészítése

Elvárások:

Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony Betöltött 17. életév Munkaidő Hétfőtől szombatig 06:00-14:30 között végezhető diákmunka Végezhető 6 és 8 órában egyaránt Minimum 2-3 nap vállalása Amit kínálunk Hetente készülő beosztás Azonnali kezdés Bruttó 1.414 Ft/óra Hosszú távú diákmunka Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet Munkavégzés helye Helyszín: Budaörs Budapest és vonzáskörzetében számos áruházban van lehetőség dolgozni. Jelentkezz és kollégáink segítenek megtalálni a hozzád legközelebbi áruházat! A munkavégzés helye az összes közegészségügyi előírásnak megfelel. Partnercégünk nagy múlttal rendelkező kereskedelmi áruházlánc, hazánkban és külföldön egyaránt. Már több éve szolgálja ki ügyfelei bevásárlási szokásait személyes és online térben egyaránt. Amennyiben hosszú távra keresel munkát, gyere, és csatlakozz Te is ehhez a csapathoz, akár azonnali munkakezdéssel! Jelentkezés Jelentkezni a lenti rövid űrlap kitöltésével, és a jelentkezem gombra való kattintással tudsz. Munkatársaink hamarosan felveszik Veled a kapcsolatot. [leiras_rovid] => [cim] => Bevásárlási asszisztens [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XI. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => remenyi.kalman@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-14 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31110 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 122 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 65 [jelentkezes_num] => 5 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )