Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113993
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Az áruházi dolgozók napi munkájának támogatása Online rendelések összekészítése

Elvárások:

Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony Betöltött 17. életév érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi alkalmassági) Munkaidő Hétfőtől szombatig, 06:00 / 7:00 / 8:00 vagy 12:00-tól Napi 6 órában történő munkavégzés Minimum 2-3 nap vállalása Amit kínálunk Hetente készülő beosztás Bruttó 1.300 Ft/óra Hosszú távú diákmunka Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet Partnercégünk nagy múlttal rendelkező kereskedelmi áruházlánc, hazánkban és külföldön egyaránt. Már több éve szolgálja ki ügyfelei bevásárlási szokásait személyes és online térben egyaránt. Gyere, és csatlakozz Te is ehhez a csapathoz! Jelentkezés Jelentkezni a lenti rövid űrlap kitöltésével, és a jelentkezem gombra való kattintással tudsz. Munkatársaink hamarosan felveszik Veled a kapcsolatot. [leiras_rovid] => [cim] => Bevásárlási asszisztens [hely] => Hajdú-Bihar megye [hely_id] => 9 [telepules] => Debrecen [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => debrecen@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-17 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31261 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 47 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 73 [jelentkezes_num] => 6 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )