Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113548
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Papír - írószer szaküzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELADÓ / PÉNZTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások
Pozitív, vevőközpontú hozzáállás
Kedves, udvarias fellépés
Jó kommunikációs képesség
Pontosság
Érettségi bizonyítvány
Kereskedelmi gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Jó kommunikációs készség
Rugalmasság
Alaposság

Főbb feladatok, munkák
Pénztár kezelése
Áruátvétel és feltöltés
Segítségnyújtás

Megbízóról:
Az írószerek világában eltöltött több mint 20 év után is töretlen lelkesedéssel foglalkozunk nap mint nap különleges írószerek és papírtermékek értékesítésével.

A minőség elkötelezett híveiként kizárólag olyan gyártók termékeit forgalmazzuk legyen az egy kisebb kézműves manufaktúra vagy a világ egyik legnagyobb gyártója melyek maximálisan megfelelnek a legmagasabb követelményeknek is.
Az írószerpiac egyik meghatározó szereplőjeként kapcsolatban állunk a legjelentősebb márkákkal és több esetben közvetlenül a gyárból rendelünk.
Büszkék vagyunk arra , hogy szakképzett és tapasztalt munkatársaink a legmagasabb ügyfél élmény eléréséért dolgoznak minden nap.
A kommunikációs technológia forradalmának előretörése mellett szinte hihetetlen de az írószerek és a különböző naplók népszerűbbek mint valaha.

Amit kínálunk
Fiatalos , dinamikus csapat
Hosszú távú munkalehetőség
Kiszámítható , stabil munkarend
Versenyképes fizetés
Kellemes munkakörülmények

Munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület (Allee Bevásárlóközpont) [leiras_rovid] =>

Papír - írószer szaküzlet megbízásából keresünk munkatársat ELADÓ / PÉNZTÁROS pozícióba

[cim] => ELADÓ / PÉNZTÁROS [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Ágasegyháza [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3090/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [lekeres_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [premium_datum] => 2020-04-19 16:52:58 [lejarat_datum] => 2020-04-10 15:04:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3144 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 135 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 94 [jelentkezes_num] => 61 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )