Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 104930
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

HTS Medical KFT.

Gyógyászati segédeszközök forgalmazására

szakosodott kis- és nagykereskedés

Hartmann márkabolt

BUDAPESTI

(XIII. ker. Hegedűs Gyula utca)

Gyógyászati segédeszköz szaküzletébe

eladó

munkatársat keres.

Elvárások:

-       Gyógyászati segédeszköz forgalmazói végzettség;

-       hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

-       számítástechnikai ismeret;

-       precizitás, pontosság;

-       megbízhatóság;

-       csapatmunkára való készség;

-       gyors, önálló munkavégzés;

-       részvétel a leltározásban;

-       jó kommunikációs képesség.

Előny:

-       egyéb egészségügyi ismeret;

-       vényelszámoló és patikai program ismeret.

A feltételeknek megfelelő jelentkezők fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk:

Besenyei Sándor részére a következő címre jutassa el:

HTS Medical Kft.

1136. Budapest, Hegedűs Gy. u. 45-47.

sandor.besenyei@htsmedical.hu

[leiras_rovid] => HTS Medical KFT. Gyógyászati segédeszközök forgalmazására szakosodott kis- és nagykereskedés Hartmann márkabolt BUDAPESTI (XIII. ker. Hegedűs Gyula utca) Gyógyászati segédeszköz szaküzletébe eladó munkatársat keres. Elvárások: - Gyógyászati segédeszköz forgalmazói végzettség; - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat [cim] => ELADÓ [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => sandor.besenyei@htsmedical.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HTS Medical Kft. [kapcsolattarto] => Besenyei Sándor [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-08-21 21:11:12 [lekeres_datum] => 2019-08-21 21:11:12 [premium_datum] => 2019-09-20 21:11:12 [lejarat_datum] => 2019-09-21 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49555 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 192 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49555 [munkak_num] => 0 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => HTS Medical Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 06206629266 [szamlazasicim] => Budapest, Hegedűs Gyula u. 45-47, 1136 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49555 [vezeteknev] => Besenyei [keresztnev] => Sándor [felhasznalonev] => htsmedical [jelszo] => b65819edcac55e90c98b9ce481e67f67 [email] => sandor.nagy@htsmedical.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 84.236.41.166 [datum] => 2019-08-21 21:06:49 [bejelentkezes_datum] => 2019-08-21 21:06:49 [hirlevel_datum] => 2019-08-21 21:06:49 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )