Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 107286
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szőnyeg, illetve a vinilburkolatok értékesítésével és kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség, a felsőfokú végzettség előny
Értékesítés területén szerzett tapasztalat
Erős kommunikációs és tárgyalási készség
Céltudatos személyiség, akinek fontos a jól végzett munka öröme
Megbízható angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Érdeklődés a design és belsőépítészet iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
2-3 éves releváns vagy beruházási javak területén szerzett tapasztalat
Jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Új ügyfelek felkutatása
A cég termékeinek bemutatása személyes prezentációk során
Árajánlatok önálló összeállítása valamint részvétel a projektek komplett megvalósításában

Megbízóról:
Közel 30 éve van jelen a minőségi melegburkolatok piacán.
Lendületesen fejlődő, vezető európai gyártók - Vorwerk, Anker, Bolon, TFD - hazai képviseletét látjuk el a szőnyeg, illetve a vinilburkolatok értékesítése és kivitelezése területén.
Speciális területünk a lépcsőszőnyegek készítése és kivitelezése, melyet számos közintézményben történt referenciánk is jelez.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (alapbér + kiemelkedő jutalék)
Belvárosi, kiemelkedően színvonalas munkakörnyezet
Laptop, mobiltelefon
Hosszú távú munkalehetőség fejlődési perspektívákkal
Hazai és nemzetközi tréningek, továbbképzések
Utazások (kiállítások, vásárok, nemzetközi partnerek)

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a fizetési elképzelésének megjelölésével az alábbi email címre

[leiras_rovid] => Szőnyeg, illetve a vinilburkolatok értékesítésével és kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS Az álláshoz tartozó elvárások: Legalább középfokú végzettség, a felsőfokú végzettség előny Értékesítés területén szerzett tapasztalat Erős [cim] => ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VII. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => bp837@worklife.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-01-21 09:07:44 [lekeres_datum] => 2020-01-21 09:07:44 [premium_datum] => 2020-02-20 09:07:44 [lejarat_datum] => 2020-02-21 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 26 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 106 [jelentkezes_num] => 22 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )