Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 115624
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Amennyiben szeretné kiegészíteni nyugdíját és stabil, kiszámítható helyet keres és fontos a rugalmas beosztás, a balatonfüredi TESCO áruházban PÉNZTÁROS vagy ÁRUFELTÖLTŐ munkakörben számítunk munkájára.
Kizárólag öregségi vagy kedvezményes (“40 év munkaviszony utáni”) nyugdíjasok jelentkezését várjuk.

Feladatok:

Elvárások:

Bérezés:

[leiras_rovid] => Amennyiben szeretné kiegészíteni nyugdíját és stabil, kiszámítható helyet keres és fontos a rugalmas beosztás, a balatonfüredi TESCO áruházban PÉNZTÁROS vagy ÁRUFELTÖLTŐ munkakörben számítunk munkájára. Kizárólag öregségi vagy kedvezményes (“40 év munkaviszony utáni”) nyugdíjasok jelentkezését várjuk. [cim] => PÉNZTÁROS és ÁRUFELTÖLTŐ álláslehetőség nyugdíjasoknak Balatonfüreden! [hely] => Veszprém megye [hely_id] => 20 [telepules] => Balatonfüred [munkaido] => Rész és teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => munka@pensum.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Pensum Group Nyrt. [kapcsolattarto] => Vincze Krisztina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-04-02 13:58:36 [lekeres_datum] => 2020-04-02 13:58:36 [premium_datum] => 2020-07-01 13:58:36 [lejarat_datum] => 2020-07-02 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49855 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 286 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49855 [munkak_num] => 126 [jelentkezes_num] => 992 [cegnev] => Pensum Group Nyrt. [weboldal] => [telefonszam] => 203901745 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49855 [vezeteknev] => Kurdi [keresztnev] => Ferenc [felhasznalonev] => pensum [jelszo] => 5a85dbe7d4caf596d8bf2c5dc4355957 [email] => ferenc.kurdi@pensum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-25 17:07:09 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [hirlevel_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )