Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 109364
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megbízónk egy magyar alapítású családi vállalkozás, mely több mint 25 éves jelenléte során nemzetközi középvállalattá nőtte ki magát. Építőipari projektjeik legfőbb fókusza a nagyobb léptékű beruházások kivitelezése (ipari parkok, logisztikai központok, illetve középületek és szállodák). Ezen vállalkozások precíz és szakszerű kiszolgálása érdekében saját gyártóbázist is működtetnek. Bővülés miatt keresnek beszerzői csapatukba, önálló talpraesett szakembert.

Feladatok:

Elvárások:

Amit kínálunk:

[leiras_rovid] => Megbízónk egy magyar alapítású családi vállalkozás, mely több mint 25 éves jelenléte során nemzetközi középvállalattá nőtte ki magát. Építőipari projektjeik legfőbb fókusza a nagyobb léptékű beruházások kivitelezése (ipari parkok, logisztikai központok, illetve középületek és szállodák). Ezen vállalkozások [cim] => Stratégiai Beszerző [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => etele.szabo@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06307970509 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Szabó Etele [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-23 08:29:24 [lekeres_datum] => 2020-03-23 08:29:24 [premium_datum] => 2020-04-23 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-23 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 70 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 64 [jelentkezes_num] => 39 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )