Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113541
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gazdasági szakkiadó megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ PIACVEZETŐ TARTALOM-SZOLGÁLTATÁSSAL

Az álláshoz tartozó elvárások
Jó kommunikáció, érdeklődő, nyitott személyiség
Középiskola
Számítógépes alapismeretek
Személyes motiváció egy kiemelkedő bérezésre
Fejlődőképesség megfelelő háttér mellett,
Igény arra, hogy a gazdaság különböző területeit megismerve szaktanácsadóvá váljon leendő munkatársunk
Tanácsadói, értékesítő szemlélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Telemarketing, telesales tapasztalat
Aki még nem dolgozott értékesítési területen, de jól kommunikál,
Aki már kipróbálta a telemarketinget, de nem a megfelelő helyen
Akin látjuk azt, hogy egy családias környezetben szívesen csatlakozik egy olyan csapathoz, ahol folyamatosan támogatják

Főbb feladatok, munkák
A szakkiadó szolgáltatásainak telefonon történő értékesítése új és meglévő ügyfelek részére (nem magánszemélyeknek!)
A meglévő és leendő ügyfelek igényeinek felmérése, megfelelő tájékoztatása
Ügyfelek megtartása, prémium szolgáltatások bemutatása

Megbízóról:
2005-ben alakult. Átfogó ismerettel és több éves tapasztalattal rendelkezünk a hazai és a nemzetközi szakkönyvkiadásban, oktatásban és gazdasági tanácsadásban. 300 szakértő és 100 főmunkatárs szolgálja ki több mint 30.000 ügyfelünket, biztosítva a szilárd szakmai tudásbázist.
Több mint 20 folyamatosan frissülő szakkönyv, több mint 30 havi rendszerességgel megjelenő szakfolyóirat, 15 féle online tudástár; online adminisztrációs és dokumentumkezelő rendszerek
Több mint 100 képzés, továbbképzés évente, több mint 12 ezer résztvevő
Több mint 20 országos szakmai konferencia évente, több mint 15 ezer látogató.
Hiszünk a közvetlen kapcsolat erejében, az azonnal feltehető kérdések és válaszok jelentőségében, a beszélgetés hasznosságában. Ezért döntöttünk a telefonos kapcsolattartás mellett. Kiadványainkat és szolgáltatásainkat telefonos értékesítőink közvetítik call centereinkből.

Amit kínálunk
Alapfizetés + versenyképes teljesítményarányos bérezés + negyedéves prémium (Fizetés: Br. 161 000 Ft - 500 000 Ft /hónap)
Kiváló munkakörülmények
Lendületes, összeszokott, vegyes korosztályú csapat
Stabil háttér, piacvezető szolgáltatás
Megbecsülés, hosszú távú együttműködés
Rendszeres szakmai továbbképzés
Változatos, sokrétű feladat
6 vagy 8 órás munkaidő
Egyéni és csapat motiváció, gyümölcsnap, közös kávézások, sportolási lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest, XIV. kerület [leiras_rovid] =>

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gazdasági szakkiadó megbízásából keresünk munkatársakat TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ PIACVEZETŐ TARTALOM-SZOLGÁLTATÁSSAL pozícióba

[cim] => TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ PIACVEZETŐ TARTALOM-SZOLGÁLTATÁSSAL [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Ágasegyháza [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3083/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [lekeres_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [premium_datum] => 2020-04-19 16:52:58 [lejarat_datum] => 2020-04-08 07:25:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3137 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 31 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 94 [jelentkezes_num] => 61 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )